ANIA HALSKA

Jestem absolwentką kierunku Wychowanie Fizyczne oraz trenerem przygotowania motorycznego w sportach wytrzymałościowych na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.
Posiadam również certyfikat trenera personalnego oraz konsultanta żywieniowego.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy trenera personalnego, pomagając klientom w poprawie mobilności i estetyki ciała. Od kilku lat rozwijam się jako trener przygotowania motorycznego, z sukcesami prowadząc swoich podopiecznych do maksymalizacji wyników sportowych i spełniania sportowych marzeń.

Pomogę Ci osiągnąć twój cel niezależnie od tego jak wymagający i pracochłonny jest.

Zawodniczka

Sportami wytrzymałościowymi zajmuje się od 2011r. Początkowo realizowałam się w biegach górskich, będąc zawodniczką Ligi Biegów Górskich Dare2Be. Po 4 latach górska pasja ustaliła miejsca nowej – triathlonowi. W ciągu 2 sezonów, jako zawodniczka Tomasza Speniaka (Endure Team), osiągnęłam tytuły Mistrzyni Polski AG w duathlonie oraz zwycięstwa Open K w czołowych imprezach triathlonowych kraju. Triathlon jest dla mnie życiową pasją, w której ciągle się rozwijam i z radością dzielę nabytym doświadczeniem.

Mogę zaakceptować swoje porażki, są częścią drogi. Ale nigdy nie zaakceptuje, że nie spróbowałam.

2010

Ukończenie studiów wyższych na AWF Katowice kierunek Wychowanie Fizyczne oraz Przygotowanie Motoryczne w Sportach wytrzymałościowych.

„Doświadczenie jest nauką. Nawet jeśli ból jest Twoim nauczycielem.”